Cilt Bakımı

Klasik Cilt Bakımı Klasik Cilt Bakımı Nedir?
Cilt bakımı yapılmadan önce Face Mapping yapılarak bir sonraki bakımın etkisini arttırmasını sağlar.Temizleme işlemi ozonlu buhar ile yapılarak en iyi temizlenmenin yapılması sağlanır. Esfoliasyon, komeden çalışması uygun maskeler ile devam eder.
Multivitamin Kürü Multivitamin Kürü Nedir?
Multi Vitamin Kürü; Kurumuş, nemsiz, güneşten hasar görmüş ve zamansız yaşlanma belirtileri gösteren tüm ciltler için uygun bir bakımdır. Face Mapping çalışmasından sonra ekofoliasyonun seviyesine karar verilir. Hastanın hedeflediği cilt problemine göre exfoliasyonu kişiselleştirmek mümkündür.  
Göz Bakımı Göz Bakımı Nedir?
Göz çevresini düzeltmek, sıkılaştırmak için uygulanan bu bakım ince çizgileri hafifletir ve bakım yapılarak çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Yorgun görünen gözleri rahatlatır.
Göz Bakımı Uygulaması Cilt bakımı yapıldığı zaman göz bakımı da yapılabilir. Cildinizdeki nemi kaybetmeden makyajınızı alkol içermeyen bir temizleme ürünü ile temizleyin. Pirinç özlerinden oluşan özel bitkisel bazlı ürünlerle morlukları gidererek aydınlatma sağlanabilir.
Akne Bakımları Akne Bakımı Nedir? Yağlı ve akne oluşumuna meyilli ciltlere uygulanan bir bakımdır. Kişinin cilt yapısına göre seans sayısı ve uygulama sıklığı farklı olur. Yapılan antibakteriyel ürünler sayesinde cildin daha sağlıklı temizlenmesi sağlanır.

Lifting Bakımı Lifting Bakımı Nedir? Ciltteki yaşlanma belirtilerinden kurtulmak ve cildi canlandırmak, gerginleştirmek için yapılan bakım türlerinden biridir.

 
 
Copyright © 2018 Fizyomed Beykent. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin