Erkeklerde Kavitasyon Uygulaması

Kavitasyon Nedir?
Kavitasyon sistemi, ultrason (ses dalgaları) yardımıyla bölgesel yağlanmanın anestezisiz, iz bırakmadan ağrısız bir şekilde cerrahi olmayan bir yöntemle oluşsan yağ hücrelerinin erimesini sağlamaktır. İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-8 cm arasında bir incelme görülür. Tedaviyi desteklemek için sağlıklı diyet yapılması ve bol bol su tüketmesi gerekir.
 
Kavitasyon Hangi Amaçla Kullanılır?
Özellikle bel ve göbek bölgesinde görünen çözülmeyen yağlarrdan kurtulmak ve kötü görüntüyü azaltmak için tercih edilen yöntemlerden biridir. Kovitasyon uygulamasında makinayı güçlendirerek vücut sıkılaştırmasında da etkili olur. Kavitasyonun Etkisi Nasıl Olur?
Tedavi süresinde yağ hücreleri parçalanmaya başlar ve yağ asidine dönüşür. Hastalar yöntemi uygulamadan önce ve sonra ölçüm yaparlar ve sonuç yüz güldürücüdür. En az 2 en fazla 8 cm incelme görülür. Kavitasyon Nasıl Uygulanır? Uygulamaya başlamadan bir gün önce ve sonraki günde 2,5 litre su içilmesi şarttır. Uygulama sırasında eritilen yağların vücuttan atılması için gerekli bir kuraldır. Uygulama haftada bir seans olarak uygulanır. Her seans 40 dakika sürer ve ilk seansta incelme görünmeye başlar.  
 
Kavitasyon Avantajları
Kavitasyon yöntemi cerrahi bir yöntem olmadığı için acı vermez, sonuçlar kalıcıdır, kullanımı rahattır kişi gündelik hayatına hemen geri dönebilir, yağ parçalanmalarında son derece etkilidir. Erkeklere de Bu Uygulamalar Yapılabilir mi?
Erkeklere de uygulanan bir yöntemdir. Bu sistemde kadın, erkek ayrımı yoktur. Kimlere Kavitasyon Uygulanmaz?
Kalp pili olanlara, şeker hastalarına, vücudunda pilatin olanlara, yaşlılara ve altı aydan önce sezeryan gibi işlem görenlere uygulanmaz.
Copyright © 2018 Fizyomed Beykent. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin