Kavitasyon

Kavitasyon İle Zayıflama Bölgesel İncelmede Son Teknoloji Kavitasyon Kavitasyon Nedir?  
Kavitasyon sistemi, cildin belli bölgelerinde oluşan yağlanma ile ultrason yardımıyla kurtulma seçeneklerinden biridir. Cerrahi bir işlem değildir. Cildin üst yüzeyine uygulanan ultrasonun yağ dokusundaki hücre sıvısında değişikliğe neden olur. Bununla birlikte meydana gelen köpüklenme önce genişler, sonra patlar. Uygulanan kavitasyon; bölgedeki yağı sıvılaştırıp hücre duvarlarına baskı yaparak depo yağlarının yapısını bozar. Bölgedeki yağ hücreleri ve yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.
Kavitasyon Hangi Amaçla Kullanılır? Bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki istenmeyen yağlardan kurtulmak ve depo yağları parçalayıp, yerleşmiş çeşitli bölgelerdeki yağları eritmek ve selülitli bölgelerden kurtulmak için uygulanan bir yöntemdir. Bu uygulama sayesinde vücudunuzun sıkılaştırılması da sağlanabilir.
 
Kavitasyonun Etkisi Nasıl Oluyor?
Kavitasyon tedavisi hastaların vücudundaki yağları parçalayarak dışarı atılmasına yardımcı olur. Hastalar uygulamaya geçmeden önce ölçüleri alınır ve sonuç yüz güldürücüdür. Yani hasta tedaviden sonra tekrar ölçüm yapar ve 2-8 cm arasında azalma görülür.
Kavitasyon Nasıl Uygulanır? Uygulamaya geçmeden bir gün önce ve sonrasındaki gün en az 2,5 litre su içilmesi gereklidir. Su içmenin gerekli olmasının sebebi ise eritilen ve parçalanan yağların vücuttan atılması için önemlidir. Uygulama, haftada bir ya da iki seans olmak üzere, kişiden kişiye değişerek 8-16 seansta tamamlanır.   Kavitasyonun Avantajları • Güvenli, ağrısızdır • Otomatik parametrelerdir • Kalıcı sonuçlar elde edilir • Kullanım rahatlığı bardır • Selülit ve Yağ Parçalamada Son Derece Etkilidir Kavitasyon Erkeklere de Uygulanabilir Mi?
Erkeklerede uygulanebilir. Bu sistemde erkek, kadın ayrımı yoktur. Kavitasyon Kimlere Uygulanmaz? Yüksek tansiyon, koroner kalp hastalığı, diyabet, kan koagülasyon, disfonksiyon rahatsızlıkları olan kişiler.   Gebe olanlar Kavitasyon uygulanacak bölgede yara ve ya metal protez bulunmaması.
Copyright © 2018 Fizyomed Beykent. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin