Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling Uygulaması Kimyasal Peeling Kimyasal Peeling Nedir?
Kimyasal Peeling; Soyucu maddenin cinsine göre cildin derin, yüzeysel ve orta düzeylerde soyulması ve alttaki daha dinç ve parlak tabakanın yüzeye çıkarılmasıdır. Sonuç daha parlak,gergin ve lekesiz bir cilttir.
 
Kaç Çeşit Kimyasal Peeling Vardır? Kimyasal Peeling Çeşitleri

Yüzeysel Kimyasal Peeling Yüzeysel Kimyasal Peeling Nedir?

Oluşan kırışıklıklarının ve derideki cilt lekelerinin temizlenmesi, buruşuklukların  ve kuruluğun giderilmesi için kullanılır.

Orta Dereceli Peeling Nedir?
Daha derin kırışıklık, oluşan lekelerin ve güneş lekelerinin giderilmesinde kullanılır. Bir süreliğine günlük hayattan uzaklaşmayı gerektirir.

Derin Peelingler Derin Peeling Nedir?
Derin kırışıklıklar, ağır güneş lekelerinin giderilmesinde kullanılır. Ameliyathanede ve anestezi verilerek uygulanır. Tam iyileşme olana kadar pansuman ve bakım yapılır. Nadiren ve özel koşullarda tercih edilebilir.
 

Kimyasal Peeling Kullanım Yerleri
Yüzdeki ince çizgileri azaltmada. Güneşe bağlı yaşlanmada belirtili azalmada. Aknede iyileşme. Leke giderilmesinde. Pullanan ve kabuklanan ciltte iyileşme. Ton farklılıklarını giderme. Kıl dönmesi olan ciltte düzeltme. Leke, yara izi, çatlaklarda azalma. Gebelik lekelerinin giderilmesi. Kaba kuru ciltlerin düzeltilmesi. Ölü hücrelerin birikimini engelleme. Cildi canlandırma, mat görünümü düzeltme.

 
Kimyasal Peeling Uygulama
Cildin ihtiyacına göre 6-15 seans uygulanır. Seanslar arası 10-15 gündür. Seanslar arasında özel tamamlayıcı ürünler kullanmak başarıyı artırır. İşlem acısızdır 15-20 dk sürer. Hafif kaşıntı ve yanma hissi olabilir.

 
Dikkat Edilmesi Gerekenler
Güneşten korunmak. Bir gün boyunca makyaj, spor ve tahrişten uzak durmak. Açık yara, enfeksiyon varken işlem yapılmaması. Radyoterapi ve operasyondan hemen sonra işlem yapılmaması.
 
Copyright © 2018 Fizyomed Beykent. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin