Lpg

LPG Nedir? LPG Endermolojisi aspirasyon (emme) ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altındaki dokulara negatif basınç uygulayarak bir masaj metodudur. LPG Tedavisi Dünyanın selülit tedavisinde etkin olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış FDA belgeli tek endermoloji cihazı LPG’dir. LPG’nin geliştirilen en son modeli hastaya ve uygulanacak olan alana göre 3 başlığa sahiptir. Hız, yoğunluk ve yönleri ayarlanabilen birbirinden bağımsız motorize rulmanlar içerir. Cihazdaki bilgisayar sistemi hastanın özelliklerine göre çok sayıda program seçimi yapılabilmektedir. Selülit Nedir? Selülit, özellikler kadınlarda görülen düzensiz ve fazla olan yağ birikimi ile oluşan özellikle kalça, bacak ve kol bölgesinde oluşan bir dolaşım bozukluğudur. LPG Nasıl Etki Yapmaktadır? LPG tedavisi uygulama yapılan bölgelerde kan dolaşımını ve lenfatik dolaşımı artırmakla birlikte metabolik atıkların emilinisyonuna yardım ederek doku drenajı sağlar. Deriye esneklik kazandırır. LPG uygulaması ile deri ve deri altındaki kasa kadar tüm dokuların şekillenmesini sağlar. LPG Tedavisi İle Endormoloji Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır? LPG tedavisi kişiden kişiye değişen uygulamalar seçilerek yapılmaktadır. Yapılan uygulamalar kişiye göre 15-20 seans arasında değişmektedir. Tedavi sırasında her hastaya özel tedavi çorabı giydirilir. LPG tedavisi tamamen ağrısızdır ve hastada stres azaltıcı ve rahatlatıcı etki bırakır. LPG Tedavisi Kilo Kaybı Yapar Mı? LPG endermoloji tedavisi selüliti gidermekle birlikte uygulanan bölgede incelmede sağlar.
LPG Spordan Daha mı Etkilidir? Spor, insan sağlığı için kaçınılmazdır. Selüliti yok etemkte etkilidir. İdeal olan LPG tedavisi ile birlikte spor kombine edilmesidir. LPG Tedavisi’nin Uygulama Alanları Nelerdir?
LPG Cellu M6 Keymodule, hem estetik amaçlı hem de tedavi amaçlı birçok uygulama alanına sahip bir cihazdır.
LPG Tedavisinin Uygulama Alanları
  • Selülit Tedavisi
  • Vücut kontur düzeltmeleri ve lokal inceltmeler
  • Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma
  • Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma
LPG Tedavi Amaçlı Kullanım Alanları
  • Spor yaralanmaları
  • Fizik tedavi uygulamaları
  • Travma ve yanık sonrası skarlar
  • Cerrahi ve travma sonrası oluşan ödem
  • Lenfodem tedavisi
 
LPG Üyenin ihtiyacına göre hafta da 2-3 seans olmak üzere 15-20 seanslık programlar olarak uygulanmaktadır. Uygulama kişiden kişiye değişmekle birlikte genel olarak 8 seansdan itibaren sonuç gösterir.
Copyright © 2018 Fizyomed Beykent. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin