Ozon Sauna

Ozon Sauna Uygulaması Ozon Sauna Nedir?  
Stres, selülit giderici, zayıflatmaya yardımcı, toksin atmada etkili, sindirim, dolaşım düzenlemede yardımıc, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirme gibi özellikleri olan vücut bakımının en önemli özelliği, kilo vermeye yardımcı olmasıdır. Ozon Sauna Terapisi
Genellikle sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selüloit depolarında son noktayı koymak için kullanılır. Ozon sauna ile ısı derinin 4 ile 6 cm. altına gider. Böylelikle yağlama ve yağ dokusuna geçer. Böylece yağlara ve yağ parçacıkları içinde  biriken toksinlere ulaşılıp buharlı saunaya göre 7 kat daha fazla terleme sağlar. Sıcaklığın etkisi ile açılan gözeneklerden emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçer. Böylece deri toksinden arınır, cildi temizlenir, kasları gevşer, kan dolaşımını hızlandırır ve oluşan bakteriler, virüsler ve mantarları öldürür.
Ozon Saunanın Yararları Nelerdir? Toksinler ve zarar verici maddelerin deriden gitmesine katkısı ile detoks etkisi ve ozonu etkisi ile kan dolaşımı hızlanır. Artan dolaşım hızı ve beden ısısı sayesinde zayıflama etkisi de vardır. Dışa atılan toksinler sayesinde böbrek fonksiyonlarına da katkı sağlar. Yorgunluğu giderir, dinçlik verir. İnsan derisi vücudu dış ortamdan gelen mikroplara karşı korur. Selülitleri giderir ve oluşumunu önler. Beyin fonksiyonlarını geliştirir. Ruhsal şikayeti azaltır.
Ozon Sauna Kimlere Uygulanmaz?
Ozon saunasının uygulanmayacağı pek bir durum yoktur. Kontrolsüz hipertiroidi ve konjenital favizm konusunda dikkat edilmelidir. Kalp hastalarına yüksek ısı sakıncalı ise daha düşük ısıda uygulanabilir.
Copyright © 2018 Fizyomed Beykent. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin