Yosun ve Çamur Bakımı

Yosun ve Çamur Bakımı Yosun Bakımı Yosun Bakımı Nedir?
60 dakikalık bu özel bakım Body Mapping vücudu tanınmasını ve bakımın kişiselleştirilmesini sağlar. Body Mapping’e göre şekillenen yenileyici ve canlandırıcı vücut bakımımız ile vücudunuzu yenileyin.
Cildin sıkılaşması, pürüssüzleşmesi ve toksinlerden arınması açısından etkilidir. Lokal fazlalıklar ve vücut sıkılaştırma uygulamalrında yosun kullanılması en eski ve etkili yöntemlerden biridir.
Ölü deri hücrelerini ciltten arındırmak için yapılan esksfaliasyonda okyanusun derinliklerinden getirilip özel işlemlerden geçirilerek mineral tuzlar ve özel yağlarla karıştırılarak yapılır. Uygulama baştan ayak parmağa kadar uygulanır.
Çamur Bakımı Çamur Bakımı Nedir?
Vücuttaki toksinleri atarken cildin kalitesinde farklılık gösteren çamurlu vücut bakımında İsrail, Ölü deniz çamuru kullanılır. Mineral yönünden zengin olan bu ürün ölü hücreler atıldıktan sonra uygulanarak termik sıcaklık veren ısı battaniyesi ile uygulanır.
Çamurla Vücut Bakımı
Banyodan sonra vücudun tamamına ultrarich vücut kremi uygulanarak, glikolipit ve E vitamini içeren evrensel etkenlerden koruma kompleksi ile cildin nemini yeniler ve serbest radikallere karşı koruma sağlar.
Copyright © 2018 Fizyomed Beykent. Tüm Hakları Saklıdır. | Tanır Medya
Top

Merhaba! Aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıkladığınızda, mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

WhatsApp'la bizimle iletişime geçin